Midnight Cat- 6.kapitola

15. ledna 2013 v 18:47 | Snow © |  Midnight Cat
Prolog→ Tady
5.kapitola→ Tady
Tak a máme tady šestou kapitolku MC. Rozhodla jsem se že v této kapitole trošku pozlobím :)
Je to sice kratší kapitola, ale já to v další všechno napravím.
Příjemné čtení

Willi odložil prázdný šálek a pomalu si oblékl kabát. "Děkuji za čaj, jsem rád za tohle odpoledne." "To my také, kdybys nepřišel nevěděli bychom o tom prachu a to by nemuselo dopadnout dobře." "To ano, ale dávejte pozor, jak sami na sebe, tak jeden na druhého." Hned jakmile odešel, zamknul Miska dveře a opřel se o ně. "Nevíš jak moc se o tebe bojím." Mluvil ke Kayle ale jeho hlas zněl nepřítomně. "Neboj se, nic se nestane." "To nemůžeš vědět, on zná více věcí než my, může nám tady do domu něco naprášit a já mu tě potom sám donesu." Nevěděla co mu má říct, měl pravdu, stát se může cokoliv. Raději se proměnila na kočku a odběhla nahoru do koupelny. Miska ještě zkontroloval dům a zavřel se v pokoji. Nechtěl ji rušit při koupeli, radši si počká až sama přijde.
Nemusel na ni čekat dlouho, přišla asi za půl hodiny, posadila se k němu zády a podala mu kartáč na vlasy. Miska ji hned začal pomalu česat její dlouhé havraní vlasy. Miloval když mu dovolila aby ji učesal, milovat její mokré vlasy. Ona to všechno moc dobře věděla, to co s ním dělá. Proto také přišla jen omotaná v ručníku, chtěla si hrát a on to poznal. Miska se najednou prudce postavil a odběhl pryč z pokoje, za chvíli se vrátil a v ruce držel tělové mléko s vůní čokolády. Nejen ona ale i on si chtěl hrát.
Miska z ní opatrně sundal ručník a naznačil ji ať si lehne na břicho. Na její záda nalil čtvrtinu lahvičky mléka, hned se po místnosti roznesla vůně čokolády. Kayla se hluboce nadechla a zase vydechla. On jí začal pomalu po zádech roztírat krém. Ruce mu jezdily po celé délce i šířce jejich zad. Nezapomněl ani na její zadek, štíhlé ruce a nohy. Jezdil ji po celém těle, měla zavřené oči a užívala si jeho teplé ruce. Jakmile byl krém vpitý do její kůže, otočil si ji. Nespouštěl oči z jejího těla a snažil se na nočním stolku nahmatat krém. Kayla se posadila, sundala jeho tričko a odhodila jej pryč. Miska přestal hledat na nočním stolku a chytl ji kolem pasu. Pohledem se k ní přibližoval, až mu nakonec vyšla naproti. Jeho ruce se opřeli o její záda, přitiskl ji celou na sebe a políbil na krk. Ona si pohrávala s jeho vlasy, slastně přivírala oči a tiše vzdychala, když ji líbal na těle.
Nemohl, nechtěl s ničím přestat. Pohled na ni by nevyměnil za nic na světě a i kdyby měl zemřít, chtěl by ji naposledy takhle vidět. Jemně ji položil na polštář a přikryl její tělo peřinou. Podívala se na něj unaveným pohledem, on si za ní lehnul. Objal její štíhlé boky a hlavu si opřel zezadu o Kaylin krk. Ona chytla jeho ruce a přitiskla se na něj, jak nejvíce to šlo. Netrvalo dlouho a oba dva vzájemném objetí spokojeně spali.
Ani jeden z nich netušil že na ulici před branou stojí muž v černém kabátu, svírá v dlani ostří nože a spokojeně se usmívá. Ruku opřel o bránu, ta se pomalu a skřípavě otevírala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku Midnight Cat ?

Ano
Ne
Narazil/a jsem na ni poprvé

Komentáře

1 mujblogpovidek mujblogpovidek | 16. ledna 2013 v 18:05 | Reagovat

dobrý super kapitolka =),ale ten konec ajaj budu  muset počkat na další =)

2 And'ůtka And'ůtka | Web | 16. ledna 2013 v 19:44 | Reagovat

pěkné :-)

3 mylovestories mylovestories | Web | 16. ledna 2013 v 23:00 | Reagovat

prosím, čo sa stane? :D milujem tieto príbehy :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama