Recenze

Recenze- make-up Dermacol Pure Gold

12. ledna 2013 v 12:59 | Snow ©
Má čtvrtá recenze na téma rozjasňující make-up Pure Gold od značky Dermacol. Jelikož jsem si tenhle make-up kupovala poprvé tak jsem si první přečetla recenze a ohlas byl velmi dobrý. I tahle má recenze pude hodně pozitivní. Líbí se mi elegantní, zlaté balení s pumpičkou. Dobře kryje, je jemný a hodí se i na mastnou pleť. Cena se pohybuje okolo 250-300 korun.

Recenze- řasenka Maybelline NY Cat Eyes

28. prosince 2012 v 19:21 | Snow ©
Moje třetí recenze, tentokrát půjde o řasenku od Maybelline New York- Cat Eyes. Četla jsem hodně recenzí na tuhle řasenku a většina byla hodně negativní. Já sama za sebe musím říct že jinou řasenku si už asi nekoupím. Mám ji už podruhé (poprvé jsem si ji koupila když to byla úplná novinka asi tak před rokem a něco). Mě naprosto vyhovuje, jak kartáček tak konzistence samotné řasenky.

Recenze- Rtěnka od značky essence

18. prosince 2012 v 15:54 | Snow ©
Tak je tady má druhá recenze. Tentokrát napíšu něco málo o rtěnce od značky essence. Sama za sebe můžu říct že tahle rtěnka je z celého sortimentu nejlepší. Nevysušuje, naopak hydratuje a zvláčňuje rty, což je obrovské plus. Doma mám tuhle rtěnku ve třech odstínech (sparkling angel, sparkling miracle a od včerejška také almost famous). Líbí se mi že tyto rtěnky mají také poměrně velkou škálu odstínů a na rtech pěkně vypadají. Můžete si vybírat matné, nebo třpytivé odstíny.

Recenze- Gliss Kur pro roztřepené konečky

11. prosince 2012 v 22:10 | Snow ©
Rozhodla jsem se napsat první svou recenzi na tomto blogu. Kůra/balzám na vlasy Gliss Kur pro roztřepené konečky.
Já osobně mám docela velký problém s třepením konečků a nechci je pořád stříhat (jednou za čas je potřeba to zastřihnout, ale ne pořád). Dlouho jsem přemýšlela a hledala něco co by mi pomohlo, vyzkoušela jsem plno přípravků ale účinek se nedostavil.

 
 

Reklama